Vertimas raštu

Tekstų vertimas raštu – pagrindinė darbo sfera, kurioje specializuojasi  “Vertimų projektai”.  Raštu verčiami įvairaus pobūdžio ir stiliaus tekstai. Kadangi įstaigoje dirba vertėjai, turintys daugiau patirties vienoje ar kitoje srityje, tekstai jiems skiriami atsižvelgiant į jų kompetenciją ir specializaciją.

Vertimo sritys: standartiniai dokumentai, techninis vertimas, medicininių tekstų vertimas, finansai, teisė, ES dokumentai, IT, telekomunikacijų srities tekstai ir kt.
Vertimai pateikiami kliento pageidaujamoje laikmenoje, išsiunčiami paprastu, registruotu ar elektroniniu paštu.
Išversti dokumentai tvirtinami vertėjo parašu ir biuro antspaudu, klientų prašymu siunčiami paštu į bet kurią Lietuvos ar užsienio vietovę.

Vertimas naudojant CAT Tools

Vertimui atlikti pasitelkiame modernias technologijas, vadinamas kompiuterizuoto vertimo programomis (Computer Assisted Translation (CAT), kurios nepakeičia vertėjo darbo, o padeda išlaikyti teksto vientisumą, kaupti vertimų atmintį, kas ypač svarbu nuolatiniams klientams verčiant jų tęstinius projektus, išlaikyti gerą  kokybę, dirbti su įvairaus formato failais tam, kad klientas gautų originalaus formato dokumentus. 

Mus rekomenduoja

Susisiekite su mumis

UAB „Vertimų projektai“

Registracijos adresas: Danės g. 6, Klaipėda
Įmonės kodas: 302697683
PVM kodas: LT100004186019

Biuro adresas: Vilhelmo Berbomo g. 10, 110 kab., Klaipėda

 +370 657 98080
  info@vertimuprojektai.lt

Parašykite mums